Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Wybierz sprawdzony kurs BHP

Łucja Piotrowska 2024-03-03 0 komentarzy
Wybierz sprawdzony kurs BHP

Zapraszamy do skorzystania z możliwości zamówienia naszego kursu przez internet w formie instruktażu online. Proces jest łatwy - wystarczy przesłać niezbędne informacje na adres mailowy lub skorzystać z zakładki Kontakt. Podajcie imię, nazwisko oraz datę rozpoczęcia pracy pracownika, adres e-mail do wysłania dostępu do szkolenia oraz dane do faktury. Określcie także, czy potrzebujecie faktury pro forma czy terminowej oraz podajcie adres wysyłki karty szkolenia, jeśli jest inny niż na fakturze.

Koszt szkolenia wynosi 90 zł/os. brutto, przy większej ilości uczestników cena jest ustalana indywidualnie. Jeśli macie dodatkowe pytania, nasi specjaliści  służą pomocą pod numerem telefonu 507022814 lub mailowo poprzez zakładkę Kontakt na stronie.

Warto zaznaczyć, że nie ma konieczności instalowania żadnych aplikacji. Wstępne szkolenia BHP obejmują wszystkich nowo zatrudnionych przed rozpoczęciem pracy. Proces  składa się z dwóch etapów: instruktażu ogólnego oraz instruktażu stanowiskowego, które prowadzi pracodawca lub odpowiednio przeszkolona osoba.

Celem kursu od firmy eSzkoleniaBHP.com jest zapoznanie pracowników z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, zarówno ogólnymi, jak i tymi obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z zasadami udzielania pomocy przedlekarskiej oraz poznanie specyfiki zakładu pracy. Zapraszamy!

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...