Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Podwójne gniazda elektryczne - gdzie zamontować?

Barbara Kucharska 2023-07-16 0 komentarzy
Podwójne gniazda elektryczne - gdzie zamontować?

Odpowiednia ilość gniazdek elektrycznych jest niezbędna przede wszystkim w kuchni. Warto też zamontować podwójne modele w salonie lub w pokoju rodzinnym, zwłaszcza jeśli planuje się tam przyłącz zestawu audiowizualnego bądź innego sprzętu wymagającego kilku źródeł prądu. Kupując elementy do montażu elektryki, należy upewnić się, że są wykonane z wytrzymałego oraz bezpiecznego tworzywa. Dzięki temu można uniknąć wielu wypadków. Dlatego też składając zamówienie, dobrze jest zapytać, czy producent posiada certyfikację swoich wyrobów.

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. to polska marka działająca na krajowym rynku od kilkudziesięciu lat. Jej domeną jest produkcja oraz dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego przydatnego podczas wszelkich prac remonotowo-wykończeniowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Lista produktów jest  dostępna online, ale firma nie prowadzi sprzedaży przez internet. Przedstawione w e-katalogach pojedyncze i podwójne gniazda elektryczne oraz inne elementy oświetleniowe można znaleźć w wielu punktach stacjonarnych, u dostawców na stałe współpracujących ze wspomnianą marką. Lista sklepów, które zajmują się dystrybucją certyfikowanego, wysokojakościowego asortymentu niezbędnego w każdym domu, została przedstawiona w zakładce Gdzie kupić na stronie firmy.

Aby ułatwić klientowi dobór gniazdek, przygotowano intuicyjne narzędzie pomocnicze w postaci specjalnego, bezpłatnego konfiguratora. Umożliwia on szybką wizualizację wybranego produktu na ścianie, dzięki czemu zakup jest zawsze udany, przede wszystkim ładnie komponuje się z kolorystyką poszczególnych wnętrz oraz stanowi ich idealne wykończenie. 

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...