Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

kominki wiszące

Dagmara Witkowska 2020-05-27 0 komentarzy
kominki wiszące

Kiedyś kominki były opalane wyłącznie drewnem. Współcześnie modeli tych produktów jest o wiele więcej. Każdy z pewnością znajdzie rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania i posłuży mu na lata. Ostatnio bardzo popularne są innowacyjne kominki wiszące naścienne i obrotowe. Modele obrotowe mocowane są do sufitu. Przyciągają one wzrok i są ozdobą wnętrza nawet wówczas, gdy nie płonie w nich ogień. Z ich kompleksową ofertą można zapoznać się na foremski.com.pl. Tam też polecane produkty pokazano na zdjęciach i dokładnie opisano.

Pierwszym na świecie kominkiem podwieszanym i obrotowym był model GYROFOCUS. Zaprojektowany został przez Dominika Imberta przeszło pół wieku temu. To stalowy kominek wyspowy, w którym wykorzystano konwekcję naturalną. Jest to urządzenie z paleniskiem otwartym opalane drewnem. Kominek jest bardzo łatwy w montażu.

Innym, równie designerskim modelem, jest kominek Emifocus. Zabiera mało miejsca, więc idealnie wpasuje się w niewielkie wnętrza. Jest to urządzenie z paleniskiem otwartym do zamontowania na ścianie. Paliwem w tego typu kominkach jest drewno. Urządzenie prezentuje się niezwykle designersko.

Do ogrzewania wnętrz nowoczesnych doskonale nadaje się kominek Drop. Jest to kominek w kształcie kropli. Można go zamontować w budynkach z systemem rekuperacji, gdyż posiada dopływ powietrza z zewnątrz. Charakteryzuje się niską emisją gazów, dzięki dopalaniu wtórnemu gazów spalinowych.  Tego typu  produkty są wykonane z naturalnych materiałów ceramicznych. Do ich malowania zaś stosuje się tylko ekologiczne farby. Wyposażone są one w szybę odporną na temperatury dochodzące do 750 stopni Celsjusza. Polecana firma poleca także montaż i serwis zakupionych produktów.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...