Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Jaki morał płynie z bajki Piękna i Bestia?

Emil Bąk 2022-12-20 0 komentarzy
Jaki morał płynie z bajki Piękna i Bestia?

Rodzice czytający bajki swoim dzieciom doskonale zdają sobie sprawę z faktu, jak ważna jest to czynność. Dzięki temu młode umysły mają szansę rozwijać się harmonijnie i wielopłaszczyznowo. Poznawanie nowych historii to także szansa na rozbudowywanie wyobraźni. Założyciele marki Kubuś zdają sobie sprawę z tego faktu. Postanowili zatroszczyć się o swoich najmłodszych odbiorców i podarować im coś więcej niż tylko doskonałej jakości soki, musy i inne przekąski.

W ten właśnie sposób powstała nowoczesna strona internetowa, za pośrednictwem której wiele ciekawych informacji mogą zdobyć zarówno rodzice (dla nich przygotowano specjalną strefę dorosłego, w  której dostępne są artykuły poruszające różnego rodzaju tematy związane z rodzicielstwem), jak i dzieci. 

Najmłodsi na portalu znajdą naprawdę bardzo wiele. Po pierwsze, mają szansę skorzystać z bardzo ciekawych gier online. Są one opracowane tak, by przynosiły nie tylko rozrywkę w czystej postaci, ale także, aby miały walory edukacyjne. 

Po drugie, równie interesująca jest strefa z filmikami oraz zakładka, w której znajdują się najróżniejsze materiały do wydruku. Nie można pominąć także zakładki z audiobookami. To właśnie tam miłośnicy bajek i baśni znajdą dziesiątki przepięknych opowiadań. Dostępne są zarówno ponadczasowe, doskonale wszystkim znane bajki, takie jakPiękna i Bestia, jak i nowe historie, stworzone przez współczesnych autorów. 

Forma audiobooka jest doskonała na podróże, spacery czy też słuchanie opowieści w tle podczas rodzinnych zabaw. Założyciele portalu bardzo dbają o to, by na ich stronie stale pojawiały się ciekawe nowości. Dzięki temu rodzice i dzieci mają szansę wciąż odkrywać nowe, bajkowe i niezwykle zaskakujące światy.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...