Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Hurtownia - śruby nierdzewne

Dagmara Gajewska 2019-03-28 0 komentarzy
Hurtownia - śruby nierdzewne

Hurtownia Nycz to miejsce, gdzie spotykają się najwyższe standardy i doskonałe ceny, Bezpośredni importer posiada w swojej ofercie wyroby śrubowe od najlepszych producentów z całego świata, dzięki temu samo wykonanie, jak i wykorzystane surowce prezentują wyśmienity poziom. Głębokie zrozumienie potrzeb branż, w których wykorzystuje się elementy metalowe, umożliwiło staranną selekcję, w wyniku której firmie udało się skompletować katalog stanowiący odpowiedź na wszystkie najważniejsze potrzeby klientów.

W asortymencie firmy znajdziecie Państwo śruby nierdzewne, czarne i o pokryciu galwanicznym. Dostępne są w najpopularniejszych klasach, z różnymi typami gwintowań - na całości lub części trzpienia, z gniazdami z podsadzeniem oraz sześciokątnym. Oprócz tego modele drobnozwojowe, dedykowane standardowym i specjalistycznym aplikacjom, oraz wykonane ze stali kwasoodpornej elementy złączne. Produkty dostępne są w wersjach z łbem stożkowym, grzybkowym, walcowym, sześciokątnym i sześciokątnym zmniejszonym.

W katalogu znajduje się również różnorodny wybór prętów gwintowanych lewo - lub prawoskrętnie, o metrycznym, trapezowym lub drobnozwojowym gwincie. Same pręty dostępne są w różnych powłokach galwanicznych i klasach wytrzymałości.

Każda pojedyncza śruba to dopracowany element posiadający wymagane atesty, wykonany z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm. W związku z tym jego stosowanie to gwarancja bezpieczeństwa i zachowania właściwości nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...