Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Gdzie zapisać się na naukę angielskiego w Lublinie?

Anastazja Michalska 2022-09-22 0 komentarzy
Gdzie zapisać się na naukę angielskiego w Lublinie?

Imperium, nad jakim nigdy nie zachodziło słońce, stworzone przez królową Wiktorię, utrzymywało posiadłości w Afryce, Azji, Australii, Ameryce Północnej i Południowej, a nawet w Europie - ponieważ monarchowie brytyjscy panują również nad wyspami położonymi w Kanale Lamandzkim i na Morzu Północnym, a do końca drugiej dekady XX w. byli głową państwa w Irlandii.

Dopiero po II wojnie światowej język Byrona stał się powszechnie używanym na świecie i nawet zawędrował "pod strzechy" w krajach, które nigdy nie należały do Imperium Brytyjskiego. Przewagę nad francuskim zapewniło mu przede wszystkim handlowe i popkulturowe skolonizowanie świata przez Stany Zjednoczone, a pojawienie się internetu tylko umocniło ten stan rzeczy. I mimo że wielu analityków rzeczywistości wieszczy bliską już hegemonię chińskiego, to angielski pozostaje najpowszechniej stosowanym dziś językiem na świecie.

Chcesz opanować do perfekcji język wyspiarzy? Nauka angielskiego w Lublinie, prowadzona metodą bezpośrednią przez szkołę Szkołę języków obcych Efekt, zapewni ci sukces! Podczas intensywnych, bezstresowych zajęć kursanci otrzymują możliwość poznania aż do 1400 nowych słów rocznie.

Szybkie pokonanie bariery językowej staje się łatwe za sprawą maksymalnego wykorzystania czasu przeznaczonego na lekcje. Efekt jest piorunujący!

 

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...