Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Czapki sportowe - jak wybrać?

Łucja Piotrowska 2019-01-04 0 komentarzy
Czapki sportowe - jak wybrać?

W ofercie sklepu internetowego RANTA dostępne są nie tylko ubrania sportowe najlepszych producentów, ale również akcesoria w postaci czapek czy pokrowców, a także plecaków, toreb i innych przydatnych w podróży produktów.  Odzież rekomendowana przez cenione marki słynie z wysokiej jakości wykonania i dużej funkcjonalności, co ma priorytetowe znaczenie dla sportowców, amatorów i instruktorów różnych sportów, w tym wodnych. 

Aby zadbać o swój komfort termiczny zimą, nieoceniona będzie czapka Mystic. Warto postawić na  neoprenowy model wykonany z elastycznego materiału o optymalnej grubości, który zapewni ciepło w najchłodniejsze dni i jednocześnie zagwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu nie dojdzie do wychłodzenia ani przesadnego przegrzania delikatnej skóry głowy. Doskonała izolacja termiczna jest niezwykle ważna nie tylko podczas uprawiania sportów, ale również na co dzień. Oprócz klasycznych czapek dostępne są też modele z daszkiem i kaptury. 

Ponadto w asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów przydatnych podczas podróżowania. W przypadku mniejszych i większych wojaży nieocenione będą torby, plecaki, a także poręczne kosmetyczki. Sprawdzi się też pokrowiec Mystic, np. na deski kite/wake, który zapewni bezpieczny i wygodny transport sprzętu oraz drobnych akcesoriów. Jego plusem jest wykonanie z wytrzymałego, powlekanego płótna poliestrowego, a także solidne zapięcie w postaci zamka błyskawicznego Można też zdecydować się np. na wodoodporny pokrowiec na piankę Mystic Wetsuit Bag.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...