Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Analizatory spalin – jak wybrać?

Urszula Szymańska 2023-04-21 0 komentarzy
Analizatory spalin – jak wybrać?

Jednym z niezastąpionych podczas pracy instalatorów urządzeń jest z pewnością analizator. Dzięki temu przyrządowi można bez większego problemu wykonać pomiar ilości i jakości poszczególnych produktów spalania w kotle, co umożliwia ocenę sprawności całego systemu grzewczego i upewnienie się, że instalacja spełnia normy emisji zanieczyszczeń oraz jest poprawnie skonfigurowanay. Analiza obejmuje mierzenie stężenia tlenu i tlenku węgla, temperatury spalin oraz otoczenia. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru urządzenia?

Najpierw należy dobrać odpowiednią dokładność pomiaru. Sprzęt powinien być precyzyjny. Poza tym warto nabyć przyrząd, który dodatkowo będzie intuicyjny w obsłudze z przejrzystym menu z podświetlanym ekranem. To ułatwi i przyspieszy przeprowadzanie analiz. Czas pracy na jednym ładowaniu także jest ważny. Oczywiście nie można zapominać o gwarancji oraz możliwości serwisowania urządzenia. Najlepiej wybrać produkt od firmy, która świadczy usługi naprawcze. Dzięki temu przyrząd będzie służył właścicielowi przez długi czas. Porządny sprzęt musi również spełniać normę PN-EN 50379. Godne uwagi są egzemplarze wyposażone w solidną obudowę, która zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi.

Przedsiębiorstwo AFRISO oferuje nowoczesne analizatory spalin w przystępnych cenach. Asortyment jest rozbudowany i zawiera kilkanaście modeli, więc każdy klient znajdzie produkt, który spełni wszystkie wymagania. Do zestawu można dokupić akcesoria. Podmiot sprzedaje czujniki temperatury, sprzęt do pomiaru szczelności instalacji wodnych i gazowych, drukarki do urządzeń pomiarowych, detektory gazu, manometry. Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...