Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Przenośniki taśmowe

Jakub Kołodziej 2019-05-21 0 komentarzy
Przenośniki taśmowe

Firma Promag oferuje nowoczesne systemy do transportu wewnętrznego. Swoim klientom, szczególnie z branży górniczej, przemysłowej, hutniczej czy budowlanej proponuje przenośniki taśmowe, które służą do transportu różnego rodzaju przedmiotów. Urządzenia te znajdują także zastosowanie podczas sortowania i rozdzielania towarów w strefach kompletacji. Bardzo dobrze nadają się do transportu przedmiotów o różnej wielkości i nietypowym kształcie.

Firma ma na swoim koncie wiele realizacji. W ciągu ostatnich lat zaprojektowała i wdrożyła m.in.

  • System transportu kartonów, pojemników i odpadów
  • System transportu felg
  • System transportu gotowych mebli wypoczynkowych

Za każdym razem są to rozwiązania  wyróżniające się prostą budową oraz niezawodnością, które wdrażane są z myślą o jak największej automatyzacji produkcji, co przekłada się na mniejsze koszty prowadzenia firmy. Inżynierowie projektując zaawansowane taśmociągi korzystają z algorytmów oraz złożonych metod obliczeniowych. Dzięki temu maszyny pracują w sposób dokładny i można je w dowolny sposób przeprogramowywać.

Konstrukcja przenośników wykonana jest w wysokiej jakości materiałów. W szczególnych przypadkach do jej produkcji wykorzystywana jest niezwykle trwała stal kwasoodporna oraz nierdzewna.  Rodzaj  taśmy zawsze dobierany jest  indywidualnie w zależności od charakteru transportowanego ładunku,  jego właściwości fizyko-chemicznych czy środowiska pracy.

Transportery taśmowe  bardzo dobrze sprawdzają się podczas transportowania towarów między kondygnacjami budynków. Mogą niwelować również poziomy łączonych systemów - przy dużym kącie wzniesienia stosowane są dodatkowe zabieraki wspierające transport ładunków.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...