Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Poprawa owalu twarzy - Warszawa

Leonard Rutkowski 2019-05-14 0 komentarzy
Poprawa owalu twarzy - Warszawa

Jak to możliwe, że kiedyś medycyna estetyczna kojarzyła się wyłącznie z użyciem skalpela i pomocą chirurga plastyka, a dziś wiele zabiegów wykonuje się bez jego użycia? Oczywiście sprzyja temu rozwój nowoczesnych technologii. To on sprawia, że to, co jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu wydawało się nieosiągalne, dziś jest łatwe do przeprowadzenia. Poprawa owalu twarzy w Warszawie nie jest droga. Warto jednak wiedzieć, że nie musi to być jeden zabieg. W klinice wykonuje się, m.in.:

  1. Wolumetrię, która poprawia nawodnienie skóry twarzy, przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia i wygładzenia zmarszczek.
  2. Lifting twarzy z wykorzystaniem nici liftingujących - wykonuje się go wówczas, kiedy chce się poprawić gęstość skóry i przywrócić jej jędrność oraz napięcie.
  3. Usuwanie podwójnego podbródka. Wbrew pozorom przypadłość ta nie dotyczy tylko osób grubszych. Szczupłe osoby również mogą mieć podwójny podbródek. Może to być powodem wielu kompleksów. Usunięcie podwójnego podbródka jest bardzo proste. Do tego celu używa się urządzenia emitującego tripolarne fale radiowe. Fale tego rodzaju działają na tkankę tłuszczową i pobudzają komórki do większej produkcji kolagenu i elastyny.
  4. Modelowanie kształtu nosa - zabieg przeprowadza się przy użyciu kwasu hialuronowego. Pozwala on, np. na usunięcie garba, modelowanie grzbietu i lekkie uniesienie czubka nosa skierowanego ku dołowi.
  5. Soft Filling - to nowa metoda modelowania twarzy przy użyciu tak zwanej miękkiej igły. Metoda ta, w niektórych przypadkach może okazać się precyzyjniejsza i skuteczniejsza niż przy użyciu tradycyjnej igły.

Więcej na temat różnych zabiegów, które wpływają na owal twarzy i jej ogólny wygląd, można poczytać na carpediem-klinika.pl. Za pośrednictwem strony można też umówić się na konsultacje ze specjalistą.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...