Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Pokoje zagadek w Krakowie

Barbara Kucharska 2019-05-12 0 komentarzy
Pokoje zagadek w Krakowie

Lubisz gry bazujące na rozwiązywaniu zagadek? Chętnie włączasz się w zabawy, które wymagają od uczestników spostrzegawczości, pomysłowości i umiejętności działania pod presją czasu? Gra typu escape room jest więc stworzona dla Ciebie! Popularność lokali oferujących swoim klientom ten rodzaj rozrywki coraz bardziej wzrasta. Uczestnicy gry zostają dobrowolnie zamknięci w pomieszczeniu na określony czas, a rozwiązując wspólnie poszczególne zagadki, dążą do tego, by znaleźć wyjście z pokoju.

Jednym z cenionych krakowskich escape roomów jest Locked Up. Proponuje swoim gościom ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, oferując kilka zakresów tematycznych gier. Uczestnicy mogą zmierzyć się np. z Tajemnicą Czerwonego Smoka lub Planem Doskonałym. Idąc tropem różnych wskazówek, odkrywają kolejne elementy historii zbliżające ich do wyjścia z pomieszczenia. Otwierane przed uczestnikami pokoje zagadek w Krakowie czekają na bystre umysły, które rozwiążą ich tajemnice! Scenariusze gier to wyjątkowe, autorskie pomysły założycieli escape roomu. Lokal umożliwia też organizację w swoich pomieszczeniach urodzin lub wieczorów panieńskich i kawalerskich. Zajrzyj na stronę firmy, by poznać warunki oferty specjalnej.

Poza atrakcyjnością zabaw i dużą ilością wrażeń zaletą oferowanej przez lokal rozrywki jest również jej całkowite bezpieczeństwo. Możesz mieć pewność, że znajdując się w krakowskim escape roomie, ochrona życia i zdrowia gości to dla właścicieli lokalu najważniejsza kwestia. W budynku znajdują się legalizowane gaśnice oraz wyjścia ewakuacyjne. Ponadto lokal wyposażony jest w stały monitoring. Dzięki tym wszystkim zabiegom możesz w bezpieczny sposób spędzić emocjonujący czas w pokoju tajemnic.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...