Bądź indywidualistą w morzu przedsiębiorców - z formlive.pl

Herlitz Smart

Magdalena Wójcik 2019-03-05 0 komentarzy
Wpis

Dobrymi towarzyszami pierwszoklasistów są markowe tornistry z oferty zaprezentowanej pod linkiem https://tornistry.com.pl/c/322/tornistry-smart-herlitz-najpopularniejsze-marki.html. Są to modele wykonane przy uwzględnieniu najwyższych norm produkcyjnych, świetnie spełniające potrzeby dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

W asortymencie znajdują się nowoczesne, różnokolorowe tornistry dla dziewczynek i chłopców, które w swoim pojemnym wnętrzu bez problemu mieszczą książki i zeszyty w formacie A4, a dzięki praktycznym przednim oraz bocznym kieszeniom zapewniają również miejsce na prowiant i napoje. Produkty te zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość oraz wodoodporność.

Usztywnione, nieprzemakalne dno chroni zawartość tornistra przed brudem i wilgocią, a praktyczna klapa na zatrzask daje możliwość szybkiego dostępu do wnętrza. Szelki są szerokie, wyprofilowane, miękko wyściełane i posiadają funkcję łatwej regulacji. Tył tornistra jest usztywniony, ergonomiczny oraz pokryty materiałem przepuszczającym powietrze.

Ważnym elementem plecaków dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat są również odblaski, które zapewniają dobrą widoczność na drodze, wspomagając ich bezpieczeństwo. Dodatkowo wszystkie modele z oferty są wyposażone we wzmocniony, wygodny uchwyt do przenoszenia oraz 4 nóżki stabilizujące.

Tornistry należy czyścić lub prać ręcznie, ale materiał z jakiego zostały wykonane, jest łatwy w czyszczeniu. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie internetowej tornistry.com.pl.

Skomentuj artykuł jeżeli dowiedziałeś się czegoś ciekawego...